Srpen 2018

iPhone SE

26. srpna 2018 v 13:50 | Kia |  ♦ Recenzní koš ♦
Pamatuji si, jak jsem byla naprosto proti značce Apple. A dnes mám od nich telefon, konkrétně iPhone SE. Já, která zvětšovala telefony, jsem se vrátila o velikost zpět. Ale víte co? Zase tak neskutečně špatný nejsou. Ráda bych se s vámi podělila o jejich výhody a nevýhody, zda se vyplatí nebo ne. Nejsem žádný profesionální tester, proto to berte prosím s rezervou.


Wishlist 2018

23. srpna 2018 v 15:25 | Kia |  ♦ Různé žvásty ♦
Určitě každý z vás má nějaké to přání, které by si rád splnil. Ať je to nový kousek do šatníku nebo adrenalinový zážitek. Ráda bych vám představila svoje přání, které bych si ráda do konce roku splnila.

  1. Nové židle - Jelikož v našem bytě máme staré a nepohodlné židle, ráda bych pořídila nějaké nové, protože v bytě máme od všeho něco a ráda bych to celkem i sladila, ať to tu není páté přes deváté.
  2. Podsedlová dečka HV Polo - Poslední dobou jsem propadla kouzlu těchto netypických deček na koně pod sedlo. A zrovna tato od značky HV Polo je vskutnu originální a vkusná.
  3. Oprava auta - V mé stařičké fabii je vždy co opravovat. Ráda bych ji do konce roku měla komplet opravenou, ať nám společné drandění po silnicích vydrží co nejdéle.
  4. Vonný difuzér - Jejich kouzlo si mě získalo a výborně přebíjí i nežádoucí pachy. Jedna levandulová dokázala provonět celý náš byt. Asi se to stane mou novou závislostí.
  5. Fotoplátno - Pořád přemýšlím, čím byt ozdobit. Proto bych si nechala ráda vyrobit pár fotopláten s mými fotografiemi rodiny, mého koně a mého přítele.


Jaká jsou vaše přání na zbytek roku 2018?

Můj náramek Pandora

20. srpna 2018 v 7:22 | Kia |  ♦ Recenzní koš ♦
Šperky Pandora zná jistě každý nebo o nich určitě slyšel. Jedná se o šperky vyšší cenové kategorie. Ovšem jsou něčím originální a to tím, že člověk může si šperk vytvořit naprosto podle svého. Vyberete si náramek a můžete začít kombinovat díky velkému výběru přívěsků! Zároveň Pandora vyrábí i prstýnky a náhrdelníky. Aneb každá žena se najde a zazáří. Dnes bych vám ráda ukázala můj Pandora náramek a jak já kombinuji.

Taštička, kterou dostanete ke každému nákupu

2. Jak jsem se změnila v posledních dvou letech

19. srpna 2018 v 9:50 | Kia |  ♦ Další, další ... ♦
2. Jak jsem se změnila v posledních dvou letech

I když někdo říká, že se nezměnil, lže. Každý se měníme každým svým rozhodnutím. Jistě, u každého zůstává určitý základ. Když si představím, že před dvěma lety jsem byla chvilku po maturitě a chtěla jsem jít na Vyšší odbornou, usměju se. Bylo to hezké, ale nezměnila bych svá následující rozhodnutí. Na Vyšší odbornou zdravotní školu jsem nastoupila, ovšem vydržela jsem tam jen půl roku (jsem člověk, co prostě studium nemá rád a nerad se do něčeho nutí), hlavně jsem tam nevydržela, protože jsme se krapátek nesnesli s pár učiteli a já už se tam nedokázala přinutit chodit.
O půl roku později jsme se s přítelem sestěhovali k sobě (hehe, začátky byly fakt vtipné, někdy o tom určitě napíšu). Bylo to legrační a těžké, ale neměnila bych to. Není nad svůj klid.
Zároveň po sestěhování jsem si splnila sen a pořídila si vlastního koně. A nedávno jsem si splnila další sen a pořídila si plemeno hafling, dvouletého valáška Monteho (o něm také někdy příště).
Ve zkratce, v posledních dvou letech jsem si splnila polovinu svých snů. Nebojte se změny! Ne vždy jsou špatné.

Výsledek obrázku pro tumblr book

Jak jste se změnili vy v posledních dvou letech?

1. Divnou věc, kterou dělám, když jsem sama

12. srpna 2018 v 16:38 | Kia |  ♦ Další, další ... ♦
1. Divnou věc, kterou dělám, když jsem sama

První věc bych zmínila asi to, že jakmile mám někde vstávat a přítel zrovna není doma, tak mám strašnou depku z toho, že prostě na budík nevztanu (a přitom se mi nikdy nepovedlo zaspat). Proto jsem schopná budík nařidit, o vteřinu později u něj dát znova Ok a poté ještě pro jistotu to obnovit klidně 50x. Vím, říkám si, nedělej to, ale něco mě zkrátka nutí.
A pak dělám takové ty blbosti, jakože běhám občas nahatá po celém bytě, zpívám si nebo hraju a u toho šíleně nadávám.

https://i.shelterness.com/trendy-and-quick-diy-watercolor-clock-1-500x333.jpg

Jaké divné věci děláte vy, když jste sami doma?

30 day challenge

5. srpna 2018 v 19:08 | Kia |  ♦ Další, další ... ♦
Jelikož jsem občas velmi líný člověk (no dobře, často), tak je to znát i na aktivitě blogu. Nechápu, dřív jsem psala pořád, každý den, dokonce jsem psala tak moc, že jsem byla schopná mít přednastavených dvacet článků předem. Ale doba se mění, stejně jako já. Ale chci zkusit tuto zajímavou 30 day challenge, kterou jsem objevila. Dny jsou zajímavé a ke každému mám co napsat. Ták uvidíme, jak mi aktivita vydrží!